Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuotos akcijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadore žurnaliste Daiva Žeimyte š.m. rugsėjo 9- ąją visose ugdymo įstaigose skelbia dieną „Mes prieš patyčias“. Kviečiame visus rugsėjo 9 dieną, 12 valandą (5 pamokos metu) klasėse žiūrėti nemokamą tiesioginę vaizdo transliaciją internetu. Adresas: www.mespriespatycias.lt . Pranešimas bus įgarsintas lietuvių kalba. Tai -  šmaikštus, įkvepiantis Niko Vujičičiaus pasakojimas, skirtas mokytojams, mokiniams bei jų tėvams. Savo vaizdo pasakojime jis dalijasi sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti gali padaryti tą patį. Vaizdo transliacija truks 20 minučių. Gimnazijoje klasėse po pranešimo vyks trumpa diskusija šia tema.

Pagal galimybes kviečiame tėvelius š.m. rugsėjo 9 d., 12 val. peržiūrėti tiesioginę vaizdo transliaciją. Po pamokų su vaikais aptarti stebėtą pranešimą.